Bútorszéf, elektronikus zár, 8,5 l, 200x310x200 mm, YALE "YSV/200/DB1"
KezdőlapÜzemeltetésLétesítményüzemeltetésBiztonságtechnikai termékekBútorszéf, elektronikus zár, 8,5 l, 200x310x200 mm, YALE "YSV/200/DB1"
YALE
Márka: YALE
Cikkszám: USZYSV200
Csomagolási egység: db
Súly: 4,5kg
Elérhetőség: Raktáron
bruttó
Termék nyomtatási nézeteTermék nyomtatási nézete
db
KosárbaKosárbaKosárba
Tegye hozzá a kedvencekhez!Tegye hozzá a kedvencekhez!
Összehasonlítóba teszÖsszehasonlítóba tesz
0 Értékelés
Még nem érkezett értékelés.0
Leírás
Specifikáció
Hasonlók
elektronikus bútorszéf besurranó tolvajok ellen
1,5 mm-es egyfalú acél test, 4 mm-es acél ajtó
90 fokos ajtónyitás jobboldali zsanérokkal
egyirányú zárás 16 mm-es kerek acél hevederekkel
elektronikus számkombinációs zár
3-8 számjegy közötti felhasználói kód
4 téves kódbevitel után 3 perces büntetőidő
mechanikus vésznyitási lehetőség körkulccsal
zár 4 db LR03 AAA 1,5V elemmel működik
kilincs 20 mm-t áll ki az ajtó síkjából
4 db, 8mm-es rögzítő furat lefelé és hátrafelé
fekete színben, rögzítő csavarokkal, elemekkel áruljuk
Zárszerkezet: elektronikus
Külső méretek: 200 x 310 x 200 mm
Belső méretek: 190 x 300 x 150 mm